Skoda Rapid Spaceback Ambition 1.4 TDI
број на понудата: 0002120
цена
10 950 EUR (со ДДВ)
цена како ново
14 500 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 422 cm³
  моќност
90 КС
година
2016
  изминати километри
89 100 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
сребрена мeталик
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD MP3, Темпомат, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:

Продавач
Старт - Демир Капија

ул. Борис Кидрич бр. 1
Демир Капија

тел: 043 366 504
e-mail:
Лице за контакт: Тања Петрова

Сите понуди на дилерот (7)

Локација