Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KS
број на понудата: 0002407
цена
7 900 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 896 cm³
  моќност
105 КС
година
2009
  изминати километри
161 124 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
сива
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD MP3, Серво управувач, Борд компјутер, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба,и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 4.415,78 евра; 2)Период на одплата: 11 месеци; 3)Месечна рата: 347,28 евра. Моб. 070-211-861

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Делукс Ауто - Куманово

ул. 500 бр.55
Куманово

тел: 031 444 999
+389 72 317 811
e-mail:
Лице за контакт: Сашо Ивановски

Сите понуди на дилерот (30)

Локација