Audi A4 2.0 TDI 150 KS / 2014
број на понудата: 0002493
цена
18 500 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 968 cm³
  моќност
150 КС
година
2014
  изминати километри
153 725 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
црна
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба,и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 5.196,79 евра; 2)Период на одплата: 59 месеци; 3)Месечна рата: 294,29 евра. Моб. 070-211-861

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Делукс Ауто - Куманово

ул. 500 бр.55
Куманово

тел: 031 444 999
+389 72 317 811
e-mail:
Лице за контакт: Сашо Ивановски

Сите понуди на дилерот (26)

Локација