Audi A4 2.0 TFSI S-LINE
број на понудата: 0002497
цена
7 900 EUR (со ДДВ)
 

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 998 cm³
  моќност
200 КС
година
Декември 2007
  изминати километри
115 000 км
гориво
Бензин
  менувач
Автоматски
боја
сива мeталик
  број врати
4/5
погон
4x4
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Затемнети стакла, Фарови за магла, Xenon Фарови, Систем за чистење на фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Кожни седишта, Греење на седишта, Климатроник, Радио CD MP3, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Борд компјутер, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (21)

Локација