VW Golf 1.9 TDI
број на понудата: 0002568
цена
5 500 EUR (со ДДВ)
 

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 896 cm³
  моќност
105 КС
година
2005
  изминати километри
225 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
црна мeталик
  број врати
4/5
погон
4x4
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD, Темпомат, Серво управувач, Борд компјутер, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Старт - Демир Капија

ул. Борис Кидрич бр. 1
Демир Капија

тел: 043 366 504
e-mail:
Лице за контакт: Тања Петрова

Сите понуди на дилерот (5)

Локација