VW Golf Variant 1.6 TDI
број на понудата: 0002572
цена
7 500 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 598 cm³
  моќност
105 КС
година
2009
  изминати километри
200 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
сива мeталик
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Шини на покривот, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Греење на седишта, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Помош при паркирање, Серво управувач, Борд компјутер, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (18)

Локација