VW Amarok 2.0 TDI HIGHLINE
број на понудата: 0002577
цена
18 500 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 968 cm³
  моќност
168 КС
година
2012
  изминати километри
135 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
црна мeталик
  број врати
4/5
корисна носивост
0 кг.
  волумен на товарен простор
0
погон
4x4
   

Надворешност
Шини на покривот, Кука, Алуминиумски бандажи, Off-road пакет, Затемнети стакла, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Греење на седишта, Климатроник, Радио CD MP3, CD Changer, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (20)

Локација