VW Golf 1.4 TNG
број на понудата: 0002584
цена
5 500 EUR (со ДДВ)
 

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 390 cm³
  моќност
80 КС
година
2005
  изминати километри
175 000 км
гориво
Гас/бензин
  менувач
Мануелен
боја
сребрена мeталик
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Климатроник, Радио CD MP3, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (18)

Локација