Skoda Rapid SPACEBACK 1.4 TDI
број на понудата: 0002593
цена
8 900 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 390 cm³
  моќност
90 КС
година
2015
  изминати километри
72 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
бела
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD, Серво управувач, Борд компјутер, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (18)

Локација