VW Touran 1.9 TDI 105 KS / NAVI / 6M
број на понудата: 0002606
цена
6 990 EUR (со ДДВ)
 

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 896 cm³
  моќност
105 КС
година
2007
  изминати километри
172 272 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
сива мeталик
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Систем за чистење на фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Клима уред, Радио CD MP3, Навигациски систем, Темпомат, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба истото е регистрирано до 22.11.2018 година. Моб 070-211-861

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Делукс Ауто - Куманово

ул. 500 бр.55
Куманово

тел: 031 444 999
+389 72 317 811
e-mail:
Лице за контакт: Сашо Ивановски

Сите понуди на дилерот (26)

Локација