Skoda Superb Elegance 1.8 TSI
број на понудата: 0002609
цена
9 500 EUR (со ДДВ)
 

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 800 cm³
  моќност
160 КС
година
Октомври 2008
  изминати километри
191 000 км
гориво
Бензин
  менувач
Мануелен
боја
сребрена мeталик
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Затемнети стакла, Фарови за магла, Xenon Фарови, Систем за чистење на фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Кожни седишта, Греење на седишта, Клима уред, Климатроник, Радио CD, Радио CD MP3, CD Changer, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, Асистент при поаѓање, Помош при нагорнина, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
МКМ Ауто - Струмица

ул. Ген. Боро Поцков бб
Струмица

тел: 034 323 334
075 310-111
e-mail:
Лице за контакт: Андреј Маглешев

Сите понуди на дилерот (2)

Локација