VW Crafter Kombi 2.0 TDI LADILNIK
број на понудата: 0003141
цена
10 900 EUR (со ДДВ)
Можност за
поврат на ДДВ
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 968 cm³
  моќност
163 КС
година
2012
  изминати километри
360 801 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
бела
  број врати
2/3
корисна носивост
2050 кг.
  волумен на товарен простор
16
погон
позади
   

Надворешност

Внатрешност
Централно заклучување, Радио CD, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, воздушни перничиња, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (26)

Локација