VW Crafter Kombi 2.0 TDI
број на понудата: 0003145
цена
19 900 EUR (со ДДВ)
Можност за
поврат на ДДВ
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 998 cm³
  моќност
140 КС
година
Октомври 2017
  изминати километри
220 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
бела
  број врати
2/3
корисна носивост
1233 кг.
  волумен на товарен простор
14
погон
напред
   

Надворешност

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Порше Скопје

бул. Босна и Херцеговина 4
Скопје

тел: +389 2 603 733;
070 295 496
e-mail:
Лице за контакт: Дејан Илиоски

Сите понуди на дилерот (40)

Локација