VW Caddy Life 1.6 TDI / 2014
број на понудата: 0003191
цена
8 850 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 598 cm³
  моќност
75 КС
година
2014
  изминати километри
193 125 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
бела
  број врати
4/5
корисна носивост
0 кг.
  волумен на товарен простор
0
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Затемнети стакла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел отворање багажник, Клима уред, Радио CD MP3, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба,и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 2.536.87 евра; 2)Период на одплата: 47 месеци; 3)Месечна рата: 130,62 евра. Моб. 070-211-861. Цената е со ДДВ

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Делукс Ауто - Куманово

ул. 500 бр.55
Куманово

тел: 031 444 999
+389 72 317 811
e-mail:
Лице за контакт: Сашо Ивановски

Сите понуди на дилерот (17)

Локација