Skoda Octavia Ambition 1.6 TDI
број на понудата: 0003221
цена
16 500 EUR (со ДДВ)
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 600 cm³
  моќност
115 КС
година
Ноември 2018
  изминати километри
28 000 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
кафеава мeталик
  број врати
4/5
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Клима уред, Радио CD, Радио CD MP3, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, Асистент при поаѓање, Помош при нагорнина, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:


Продавач
МКМ Ауто - Струмица

ул. Ген. Боро Поцков бб
Струмица

тел: 034 323 334
075 310-111
e-mail:
Лице за контакт: Андреј Маглешев

Сите понуди на дилерот (4)

Локација