VW Caddy Life 1.6 TDI / Tempomat
број на понудата: 0003255
цена
9 400 EUR (со ДДВ)
Можност за
поврат на ДДВ
Можност
за лизинг
 
   

Технички карактеристики
работна зафатнина
1 598 cm³
  моќност
102 КС
година
2015
  изминати километри
180 409 км
гориво
Дизел
  менувач
Мануелен
боја
бела
  број врати
2/3
корисна носивост
0 кг.
  волумен на товарен простор
0
погон
напред
   

Надворешност
Алуминиумски бандажи

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел отворање багажник, Клима уред, Радио CD MP3, Темпомат, Серво управувач, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба, и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 3.102,34 евра; 2)Период на одплата: 59 месеци; 3)Месечна рата: 133,58 евра.Возилото има можност на поврат на ДДВ. Моб. 070-211-861

Прикажи
Име:
Email:
Телефон:
Прашање:
Продавач
Делукс Ауто - Куманово

ул. 500 бр.55
Куманово

тел: 031 444 999
+389 72 317 811
e-mail:
Лице за контакт: Сашо Ивановски

Сите понуди на дилерот (17)

Локација