Резултати од пребарувањето
бренд:
VW

1 2 3 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
VW Scirocco 1.4 TSI
изминати километри
150 000 км.
 
година
Јуни 2009
 
гориво
Бензин
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
8 200 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Passat CC 2.0 TDI
изминати километри
190 000 км.
 
година
Октомври 2009
 
гориво
Дизел
  МКМ Ауто - Струмица
гр. Струмица
цена
10 600 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Lupo E-UP
изминати километри
10 800 км.
 
година
Јули 2015
 
гориво
Електрика
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
10 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Polo 1.0 COMFORTLINE
изминати километри
3 005 км.
 
година
Ноември 2017
 
гориво
Бензин
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
11 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Golf 1.6 TDI 110 KS / Comfortline VO PRISTIGNUVANJE
изминати километри
157 955 км.
 
година
Јули 2014
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
11 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

1 2 3 следна »