Резултати од пребарувањето
дилер:
Делукс Ауто - Куманово

1 2 3 4 5 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
VW Polo 1.2 60 ks Benzin-Plin / 2008
изминати километри
138 823 км.
 
година
Мај 2008
 
гориво
Гас/бензин
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
4 800 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
Peugeot 308 1.6 HDI 90 KS
изминати километри
154 581 км.
 
година
Февруари 2008
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
5 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Passat 2.0 TDI 140 KS / NAVI / CAMERA
изминати километри
289 156 км.
 
година
Февруари 2006
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
5 800 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
Mitsubishi Pajero sport gls 2.5
изминати километри
137 110 км.
 
година
Јуни 2000
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
5 990 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
BMW 525 D 163 KS / NAVI
изминати километри
202 961 км.
 
година
Јуни 2005
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
6 490 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

1 2 3 4 5 следна »