Резултати од пребарувањето
бренд:
VW

1 2 3 4 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
VW Passat CC 2.0 TDI 177 KS / XENON / NAVI
изминати километри
154 800 км.
 
година
Ноември 2014
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
18 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Tiguan 2.0 TDI / 6M / NAVI / 2015
изминати километри
102 821 км.
 
година
Авгест 2015
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
17 990 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Tiguan 2.0 TDI 4 MOTION
изминати километри
123 000 км.
 
година
Декември 2012
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
16 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Golf 1.6 TDI TRENDLINE
изминати километри
7 500 км.
 
година
Април 2017
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
16 300 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Passat 2.0 TDI COMFORTLINE
изминати километри
140 000 км.
 
година
Април 2012
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
14 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

1 2 3 4 следна »