Резултати од пребарувањето
бренд:
Audi

« претходна 1 2 3 4 5 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
Audi A4 1.8 TFSI
изминати километри
79 000 км.
 
година
Февруари 2009
 
гориво
Бензин
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
12 000 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
Audi A4 Avant 2.0 TDI / NAVI / PANORAMA
изминати километри
184 133 км.
 
година
Ноември 2013
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
13 990 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
Audi A6 2.7 TDI
изминати километри
190 000 км.
 
година
Декември 2009
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
14 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
Audi A3 Sportback 2.0 TDI 150 KS / 6M / NAVI
изминати километри
131 888 км.
 
година
Октомври 2013
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
14 600 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
Audi A4 2.0 TDI 150 KS / 28.000 KM
изминати километри
28 510 км.
 
година
Септември 2014
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
17 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

« претходна 1 2 3 4 5 следна »