Резултати од пребарувањето
бренд:
VW

« претходна 1 2 3 4 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
VW Touareg 2.5 TDI
изминати километри
180 000 км.
 
година
Декември 2008
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
10 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Touran 1.6 TDI 105 KS / BMT / 6M / CAMERA
изминати километри
195 721 км.
 
година
Октомври 2013
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
11 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Passat 1.6 TDI 105 KS / BMT / 6M
изминати километри
183 430 км.
 
година
Април 2011
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
11 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Golf 1.6 TDI 105 KS / NAVI / 2013
изминати километри
138 175 км.
 
година
Септември 2013
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
12 800 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW New Beetle 1.6 TDI
изминати километри
150 000 км.
 
година
Авгест 2012
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
12 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

« претходна 1 2 3 4 следна »