Резултати од пребарувањето
бренд:
VW

« претходна 1 2 3 4 следна »


Сортирање по: цена дата година на производство печати
VW Touran 2.0 TDI HIGHLINE DSG
изминати километри
195 000 км.
 
година
Октомври 2011
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
12 900 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Touareg 3.0 TDI
изминати километри
203 179 км.
 
година
Март 2006
 
гориво
Дизел
  Центрум Цо - Тетово
гр. Тетово
цена
13 000 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW New Beetle 1.6 TDI
изминати километри
47 000 км.
 
година
Февруари 2014
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
13 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Passat 2.0 TDI COMFORTLINE
изминати километри
140 000 км.
 
година
Април 2012
 
гориво
Дизел
  Порше Скопје
гр. Скопје
цена
14 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
VW Golf 2.0 TDI 150 KS / 6M / 2014
изминати километри
149 984 км.
 
година
Мај 2014
 
гориво
Дизел
  Делукс Ауто - Куманово
гр. Куманово
цена
14 500 EUR (со ДДВ)
запиши во "избрани"
 

« претходна 1 2 3 4 следна »